O Nas

Mieszko Stachera Nieruchomości istnieje na rynku od kilku lat. Zebrane doświadczenie w pośrednictwie obrotu nieruchomościami pozwoliło mi osiągnąć sukcesy i przede wszystkim zdobyć zaufanie klientów. Służąc wiedzą, pomagam Państwu wybrać najlepsze rozwiązania. Moja firma, to nie tylko pośrednictwo w transakcjach, ale również wsparcie w całym procesie, począwszy od wyszukania wymarzonej nieruchomości, poprzez jej zakup bądź wynajem na korzystnych warunkach, na przeprowadzce kończąc. Wierzę, że ducha miasta nie tworzą same budynki, lecz przede wszystkim ludzie, którzy w nich mieszkają.

„Oglądając stare fotografie Warszawy niejeden mieszkaniec marzy o powrocie dawnego uroku miasta, które w latach przedwojennych uchodziło za Paryż północy. Secesyjne kamienice, zdobione aleje, parki, wąskie uliczki pełne urokliwych miejsc tworzyły spójną tkankę miejską. Po drugiej wojnie światowej niewiele po tamtej Warszawie zostało. Nastały nowe czasy i choć dzisiaj miasto rozwija się dynamicznie podążając za trendami najnowocześniejszej architektury, chętnie zatrzymujemy się przy starych kamienicach z sentymentem spoglądając na secesyjne zdobienia.

Mieszko Stachera Nieruchomości właśnie na tej starej Warszawie koncentruję swoją działalność, oferując klientom apartamenty i mieszkania w miejscach, gdzie historia Warszawy łączy się z teraźniejszością.” 

– Mieszko Stachera, Nowy Duch Starej Warszawy, Moje Miasto